Ekran dla prawdziwych kinomanów to tablet Samsung Galaxy A 10.1" WiFi Srebrny

Ekran dla prawdziwych kinomanów to tablet Samsung Galaxy A 10.1" WiFi Srebrny

Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.1″ WiFi Srebrny z 2019 roku to wszechstronny, niedrogi tablet o kształcie dopasowanym do dłoni, dzięki czemu można go używać w dowolnym miejscu. Wygląd tabletu został przemyślany tak, aby urządzenie okazało się jednocześnie eleganckie, niezawodne a także funkcjonalne. Większość obudowy wykonana jest z wytrzymałego aluminium, dzięki czemu tablet jest odporny na uszkodzenia. Dla lepszej transmisji sygnału w sieciach bezprzewodowych anteny w górnej części tabletu Samsung Galaxy są osłonięte plastikowymi wkładkami.

Ekran dla prawdziwych kinomanów to tablet Samsung Galaxy A 10.1″ WiFi Srebrny

Tablet otrzymał ogromny 10,1-calowy ekran TFT o rozdzielczości 1920 x 1200 (FullHD) pikseli. Doskonałe odwzorowanie kolorów i kontrast zapewnią pełne doznania wzrokowe podczas oglądania ulubionych filmów i programów telewizyjnych. Co jeśli ktoś chce pracować na świeżym powietrzu? Tablet Samsung Galaxy pozwala na włączenie trybu dziennego, trzeba jedynie ustawić maksymalną jasność ekranu, która nie blaknie nawet przy bezpośrednim nasłonecznieniu.

Praca i zabawa z tabletem? Nie ma problemu to możliwe! Autorski 8-rdzeniowy procesor OCTA CORE Samsung Exynos 7885 z 2 GB pamięci RAM zapewni stabilną pracę tabletu w trybie wielozadaniowym. Wbudowana pamięć to oczywiście 32 GB. Co zapewnia użytkownkowi takie wyposażenie tabletu? Po pierwsze aplikacje do gier nie będą dla niego przeszkodą. Po drugie nowoczesne hity 3D działają płynnie na tablecie przy średnich ustawieniach graficznych.

 

Zobacz również:

 

Ożywienie treści to doskonały odbiór

Każdy użytkownik tabletu Samsung Galaxy już cieszy się ulubionymi treściami, który jest wyposażony w żywy wyświetlacz WUXGA o przekątnej 25,53 cm / 10,1 cala, który zapewnia 1920 x 1200 pikseli, gwarantując właścicielowi oszałamiające kolory i jasność, dzięki czemu można zanurzyć się w treści Netflix i ulubionych programach telewizyjnych.

Tablet dla całej rodziny

Samsung Galaxy Tab A to uniwersalne urządzenie, które nadaje się nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. W zastrzeżonych ustawieniach OneUI można włączyć specjalny tryb dziecięcy z aplikacjami edukacyjnymi i rozrywkowymi. Jednocześnie młodzi użytkownicy będą mieli dostęp tylko do bezpiecznych treści, a rodzice będą mogli kontrolować czas działania Tabletu. Czy tablet zapewnia bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi? Samsung Kids Mode zapewnia przyjazny dla dzieci interfejs, który daje rodzicom kontrolę nad korzystaniem z tabletu przez dzieci i dostępem do treści. Co to oznacza? Dzieci mogą intuicyjnie nauczyć się bezpiecznego korzystania z funkcji edukacyjnych i rozrywkowych tabletu pod okiem rodziców.

Zabawa z rodziną i przyjaciółmi

Dzięki funkcji w Galaxy Tab A 10.1 Można zawsze pozostawać w kontakcie z bliskimi, udostępniać im zdjęcia, przypomnienia, wiadomości i inne informacje. Dzięki tabletowi Samsung każdy jest teraz o krok bliżej do swojej rodziny i przyjaciół, ponieważ jest w nim tylko to, co jest potrzebne na ekranie. Można cieszyć się wyrafinowanym interfejsem, który jest intuicyjny w użyciu. Cieszyć się każdym szczegółem na ekranie swojego Galaxy Tab A 10.1. Długotrwała wydajność, gdy naprawdę jest potrzebna. A wie o tym, każdy kto już posiada tablet Samsung Galaxy.

Innowacyjne funkcje tabletu dla inteligentnego domu

Smart Smart Things zamienia tablet w pilota do inteligentnego domu. Rozwiązanie obsługuje około 400 produktów, w tym od firm trzecich. Dlatego za pomocą jednego urządzenia można sterować działaniem telewizorów, klimatyzatorów, żarówek, lamp. Co jeszcze? Dynamiczny dźwięk 3D i zarządzanie urządzeniami sieciowymi. Galaxy Tab A 10.1 może łatwo zarządzać urządzeniami sieciowymi Samsung i zgodnymi urządzeniami innych firm oraz centralnie nimi sterować na jednym ekranie. Dzięki ulepszonemu systemowi głośników można cieszyć się ulubioną muzyką w Spotify. A technologia Dolby Atmos tworzy trójwymiarowy dźwięk przestrzenny i wciągające wrażenia na ekranie. To wszystko przemawia za tym, że tablet Samsung Galaxy A 10.1″ WiFi nadąża za nowymi technologiami i potrzebami współczesnych użytkowników.

Cechy charakterystyczne tabletu

  • Przekątna ekranu – 10,1 cala
  • Rozdzielczość ekranu – 1920 x 1200
  • System operacyjny – Android 9.0 Pie
  • Liczba rdzeni – 8       
  • Rozdzielczość głównego aparatu – 8 megapikseli
  • Aparat – z tyłu 8.0 MPIX oraz z przodu 5.0 MPIX
  • Wbudowana pamięć – 32 GB
  • Rozmiar pamięci RAM – 2 GB
  • Pojemność baterii – 6150 mAh
  • Łączność bezprzewodowa – Bluetooth, GPS, WIFI.

Dlaczego tablet Samsung Galaxy to świetny projekt?

Projekt, który pasuje do stylu życia każdego użytkownika. Galaxy Tab A 10.1 ma wyrafinowaną metalową obudowę w srebrnym kolorze, dzięki temu wygląda nowocześnie i estetycznie. Co się stanie, gdy ktoś zapomni o ładowaniu? Galaxy Tab A 10.1 posiada baterię 6150 mAh, dzięki temu może godzinami korzystać z treści multimedialnych bez konieczności poszukiwania miejsca do ładowania. Jeśli użytkownik potrzebuje więcej pamięci, może po prostu podłączyć kartę microSD do 512 GB i uzyskać dostęp do różnorodnych zdjęć, filmów, muzyki i dokumentów.

 

 

Related Post