Jaki namiot jest odpowiedni na bankiet

Jaki namiot jest odpowiedni na bankiet

Jaki namiot jest odpowiedni na bankiet, czy poradnik jak zorganizować udaną imprezę. Impreza do białego rana to już przeszłość. Coraz częściej w kulminacyjnym momencie ślubów, chrzcin, urodzin, rocznic czy firmowych uroczystości odbywają się bankiety, czyli wystawne przyjęcia. Liczni goście, wyjątkowe dania i luksusowa atmosfera to cechy charakterystyczne każdego bankietu. Pozostaje pytanie: gdzie zorganizować taką uroczystość? Zobaczmy, dlaczego zorganizowanie bankietu w eleganckim namiocie to dobry pomysł.

Po co organizować bankiet w namiocie?

Pokój w restauracji, hotelu lub recepcji należy rezerwować z wyprzedzeniem. W większości przypadków jest to zbiór miesięcy, czasem lat. Nierzadko słyszy się, że narzeczeni rezerwują pokoje weselne z dwuletnim wyprzedzeniem. To samo dotyczy rezerwacji na uroczyste bankiety. Dlaczego więc nie zorganizować bankietu w wyznaczonym namiocie? Jest szybki i łatwy w montażu, zapewnia doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i można go nawet umieścić na trawniku przed ogrodem lub firmą. Jeśli chodzi o namioty bankietowe, najmądrzejszą opcją jest ich wynajem. Eleganckie namioty imprezowe z parkietami tanecznymi to świetna opcja dla drogich i trudnych do zarezerwowania pokoi.

Pełen komfort i bezpieczeństwo

Zmiany warunków pogodowych, od łagodnego wiosennego deszczu, po silne wiatry i burze, nie dziwią. Pogoda jest nieprzewidywalna i mimo najlepszych chęci nie jesteśmy w stanie w 100% przewidzieć aury, która będzie nam towarzyszyć w dniu imprezy. Dach i osłony boczne namiotu ochronią nas przed palącym słońcem, wiatrem i deszczem, ale warto również zastanowić się nad komfortem termicznym w chłodne dni. Grzejniki na wynajem są niedrogie i mogą ogrzać pomieszczenie, podobnie jak duży ogień w kominku. Możesz wypożyczyć grzejniki gazowe, olejowe lub elektryczne. Będziesz mógł się rozgrzać wszędzie, nie tracąc przyjemności z imprezy na świeżym powietrzu.

Impreza plenerowa

Jaki namiot jest odpowiedni na bankiet
Jaki namiot jest odpowiedni na bankiet

Piękne otoczenie natury i komunikacja z naturą oraz możliwość swobodnego wędrowania to największe zalety bankietów plenerowych. Zorganizuj przyjęcie w uroczym zamku, pięknym jeziorze lub ukwieconej polanie. W tylnej scenerii będzie jak piknik, ale zdecydowanie bardziej świąteczny i przytulny. Zamiast siedzieć na kocu rozłożonym na trawie, wynajmij stoliki i krzesła, aby zapewnić komfort zaproszonym gościom. Wynajęcie namiotu piknikowego to niedrogi sposób na zorganizowanie niezapomnianego bankietu nawet dla 100 osób. Wypożyczalnie namiotów piknikowych oferują zadaszenia wszystkich rozmiarów i typów. Wszystkie są bardzo eleganckie, ale do wyboru mamy namioty z różnorodnym wyposażeniem dla 20, 50 lub 100 osób.

Wyposażenie dodatkowe – parkiet i bar

Bankiety kojarzą się z czymś wyjątkowym i wyjątkowym. Krótko mówiąc, jest to tak wystawna impreza, że ​​zwykle impreza kończy się w ciągu kilku godzin. W tych godzinach należy zapewnić gościom najwyższy luksus. Wynajem stołów to zazwyczaj ta sama firma, od której wynajmujemy namiot, więc może to być wieloaspektowa transakcja. Rozległy teren do zimnych przekąsek oferuje wiele dań dla dużej grupy gości. Komfort wyboru własnych przekąsek to zawsze hit wśród biesiadników. Zazwyczaj mamy do wynajęcia bar, w którym goście mogą zamówić gorące i zimne napoje. Parkiet dopełni całą uroczystość i nada ceremonii prestiżowy charakter. Wynajęcie parkietu tanecznego na imprezę plenerową również zależy od bezpieczeństwa gości. Taniec na nierównym podłożu, zwłaszcza jeśli masz wysokie obcasy na stopach, może nie być zbyt wygodnym i bezpiecznym doświadczeniem. Parkiet to niewątpliwie podstawa sukcesu bankietu i radości uczestników.

Najważniejszy jest komfort gości

Ostatnia organizacja bankietu obejmuje również miejsca dla gości. Wynajem stołów i krzeseł bankietowych to jedna z najważniejszych pozycji na Twojej liście rzeczy do zrobienia. W zależności od charakteru przyjęcia i dominującego pomysłu mogą to być proste industrialne siedziska i stoły z bali i metalu lub eleganckie fotele i stoliki przykryte białymi obrusami. Z reguły każda firma wynajmująca namioty imprezowe oferuje również wynajem stołów i krzeseł w różnych kolorach, aby pasowały do ​​każdego ustawienia. Rezerwując miejsce dla gościa, weź pod uwagę nie tylko jego wygląd, ale także jego wygodę.

Impreza w namiocie bankietowym może być niezwykłą alternatywą dla nudnego i monotonnego przyjęcia w restauracji. Namiot wyposażony jest w klimatyczne oświetlenie, parkiet taneczny, barek, wygodne krzesła i przestronne stoły oraz miejsce na zespół muzyczny lub sprzęt sceniczny i DJ-a, urokliwe środowisko naturalne to impreza gwarantująca udane i wspaniałe wydarzenie dla wspomnień gości .

Related Post